Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Tajlandia

Po ogromnym emocjach i po męczących przygotowaniach ślubu warto zdecydować się na podróż poślubną.  Tajlandia to jeden z najromantyczniejszych zakątków świata. Dyskretne plaże, salony spa, niesamowita kultura i słoneczna pogoda są gwarancją udanego urlopu i wspomnień, które towarzyszyć nam będą do końca życia. 


photoxpress.com

Nowożeńcy mogą odbyć wspólny kurs nurkowania, razem jeździć na słoniu i cieszyć się słońcem na prywatnej plaży. Tajlandia to również świat kolorów - czerwone dachy świątyń współgrają ze złotymi ozdobami i zamyślonymi mnichami, błękitne morze oblewa porośnięte skały, na bazarach rządzą barwy owoców - to wszystko nadaje Tajlandii niezwykłej atmosfery, która pozwala się wyciszyć i odpocząć. 


photoxpress.com

Turyści chętnie fotografują długie łodzie, które leniwie przedzierają się przez tajskie rzeki. Na łodziach znajdują się kosze aromatycznych przypraw oraz świeże owoce, które w Europie rzadko się spotyka. Mimo wrażenia, że Tajowie swoje życie prowadzą w leniwym tempie to nie można nie zauważyć pewnego chaosu, który jest nierozerwalną częścią Tajlandii. Nowożeńcy muszą się liczyć z zaczepkami ze strony sprzedawców, każdy bowiem zachęca do skorzystania z oferowanej usługi. 


sxc.hu

Tajlandia to również posągi radosnego Buddy, pachnące kadzidełka i stosy kwiatów. Każda para będzie zachwycona zdrową tajską kuchnią  i słynnymi masażami. To co jednak pozytywnie nastraja to nastawienie Tajów do życia, ich optymizm i radość udziela się mimowolnie. Tu każdy się do siebie szczerze uśmiecha, a każda rozmowa opiera się o komplementy. 


sxc.hu

Nowożeńcy, którzy liczą na sporą dawkę adrenaliny, mogą zdecydować się na spływ kajakowy, trekking w dżungli lub gra w takraew, czyli siatkówkę, w której odbija się jedynie nogami lub głową. Zazwyczaj gra ta u Europejczyków wywołuje sporo uśmiechu i kojarzona jest ze świetną zabawą! 


sxc.hu

Największy atut Tajlandii zostawiliśmy na koniec, nic tak nie cieszy nowożeńców jak przepiękne plaże, ciepły ocean i ostre, porośnięte zielenią skały, które wynurzają się z krystalicznej wody. Takie krajobrazy to prawdziwy symbol tego kraju – nie trzeba być znawcą Tajlandii, by bezbłędnie określić w jakim kraju znajdują się te charakterystyczne formacje skalne. Tajlandia jest potwierdzeniem, że są na świecie miejsca, które trzeba odwiedzić, by poznać esencję życia. 


sxc.hu


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo