Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Portugalia

Podróż poślubna w portugalskim regionie Algarve? Tak, pod warunkiem, że lubicie słońce, piaszczyste plaże, czyste powietrze i niepowtarzalny klimat, a podróż poślubną planujecie wiosną, latem już wczesną jesienią. Nie, jeśli lubicie tłumy, miejsca stworzone z myślą o turystach i wybrzeże, które wypełnione jest hotelami. Portugalia w ogóle uchodzi za kraj, który wygrał z komercjalizacją i masową turystyką i zachował swój pierwotny niesamowity klimat, architekturę i styl życia.

Algarve
sxc.hu

Oczywiście są tu hotele i restauracje, ale wpisują się one w panującą atmosferę. W restauracjach serwuje się naprawdę świeże ryby i przepyszne portugalskie wino, o którym w Polsce możemy jedynie pomarzyć. Nowożeńcy zapomną o istnieniu przemysłu, w tym regionie prawie w ogóle nie ma bowiem fabryk, a co za tym idzie, powietrze jest czyste i przyjemne. Podróż umilają sami mieszkańcy, którzy są uśmiechnięci i pomocni.

Algarve
Quateira (sxc.hu)

Atutem Algarve są piaszczyste, długie plaże, które bez wahania zaliczane są do jednych z najpiękniejszych w Europie. Warta uwagi jest miejscowość Faro, choć miejsce te nie służy odpoczynkowi na plaży, lecz głównie zwiedzaniu i podziwianiu rezerwatów przyrody.

Algarve
sxc.hu

 

Natomiast jeśli chodzi o bardziej turystyczny kurort to z pewnością w tym miejscu można wymienić Quarteira, które słynie za sprawą pięknej  i szerokiej piaszczystej plaży. Jeśli planujecie podróż poślubną w Portugalii warto zastanowić się także nad pobytem w Albufeiri, która posiada świetne zaplecze turystyczne, mimo że uznawane jest za rybackie miasteczko. Ponadto to jedno z tych miejsc, gdzie góry łączą się z oceanem. Podróż poślubna w tej części Portugalii z pewnością będzie niezwykła, wypełniona pozytywną energią i kwitnącym uczuciem! 

Wybrzeże Algervy
sxc.hu


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo