Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Polinezja Francuska

Po drugiej stronie globu świat wygląda inaczej. Na nieznanych nam wodach Oceanu Spokojnego można odnaleźć wyspy, które szeleszczą girlandami kwiatów. Mówi się, że Polinezja Francuska jest tak różnorodna i ma tyle twarzy, ile wysp należących do tego archipelagu. Nowożeńcy nie mogą czuć się tu źle i choć wakacje w tym regionie sporo będą nas kosztować, to i tak warto oszczędzać, by móc spędzić tu choćby kilka dni. 

Polinezja
photoxpress.com

Wyspy Polinezji Francuskiej reprezentują wszystko to, co stworzyła natura. Zieleń jest tu niezwykle bujna, woda przezroczysta i błękitna, wzdłuż wybrzeża rozciągają się uwielbiane przez nurków rafy koralowe. Dla przykładu na Thaiti można podziwiać niebieskie i fioletowe góry, po których spływają masy wody tworząc malownicze wodospady. Nie bez powodu zaleca się turystom wzięcie jak najwięcej aparatów i kamer, które utrwalą piękne krajobrazy.

Polinezja Francuska
photoxpress.com

Polinezja Francuska może pochwalić się dwoma prawdziwie pięknymi wyspami – Thaiti i Bora Bora. Nikomu nie trzeba ich przedstawiać, jest to bowiem miejsce gdzie kolor wody zlewa się z kolorem nieba. Wszystko jest jasne i czyste, biały piasek, błękitna woda – to robi wrażenie! Nowożeńcy spędzający tu wakacje mogą liczyć na sporą dawkę luksusu, najlepsze baseny i najlepsze ośrodki sportów wodnych. Na Bora Bora znajduje się jedno z najlepszych na świecie centrów SPA, choć warto zaznaczyć, że sama obecność na wyspie gwarantuje najlepszą w swoim rodzaju odnowę ducha i ciała. Thaiti z kolei to iście rajska wyspa, gdzie każdy poranek jest rześki i słoneczny, klimat sprzyja dobremu samopoczuciu – tu naprawdę odpoczniecie! Jeśli już będziecie na Thaiti koniecznie wybierzcie się na Czarną Plażę, gdzie znajduje się masa muszel perłopławów. 

Plaże Polinezji
photoxpress.com

Życie na Polinezji Francuskiej kształtuje Matka Natura, czas płynie tu powoli, rządzi miłość i zgoda – ciężko stąd wrócić do rzeczywistości. 


sxc.hu


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo