Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Kenia

Podróż poślubna w Kenii wypełniona będzie pierwotną przyrodą oraz stadami zwierząt, które zamieszkują sawannę, lasy równikowe oraz górskie szczyty. W Kenii znajduje się prawdziwy wachlarz natury, jest tu wszystko – góry, morze, rafy koralowe, palmy kokosowe, delfiny i malownicze doliny. Takich krajobrazów nie znajdziemy nigdzie indziej. W Kenii czujemy się tak, jakby wszystko zapraszało nas do poznawania tamtejszej kultury. 

Kenia
photoxpress.com 

Głównym powodem, dla którego odwiedza się Kenię jest możliwość obserwowania zwierząt w swoim naturalnym środowisku. Rozbiegane zwierzęta na tle spalonej słońcem sawanny robią ogromne wrażenie. 


photoxpress.com

Mało komu Kenia kojarzy się także z niebiańskimi plażami, a tych tu nie brakuje. Piasek jest biały, a woda turkusowa, czysta i co najważniejsze, bardzo ciepła. Nic dziwnego, że tak prężnie rozwijają się tu ośrodki sportów wodnych, które umożliwiają nurkowanie i podziwianie rafy koralowej nawet amatorom. Na nowożeńców czekają również ciche hotele ukryte w gąszczu wielobarwnych i pachnących ogrodów, a także baseny oraz restauracje w iście afrykańskim klimacie – tego nie spotkamy w Europie! 


photoxpress.com

W Kenii nie ma co prawda wielu zabytków, ale sama możliwość przebywania na sawannie, podziwianie baobabów i pięknego wybrzeża sprawia, że pobyt tu będą niezapomniany. Właściwie wakacje tutaj bardziej przypominają przygodę aniżeli leniwy urlop, więc zamiast zastanawiać się gdzie spędzić podróż poślubną, radośnie krzyknijcie - „Ahoj przygodo!” i kupcie ofertę last minute do Kenii! 


photoxpress.com


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo