Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Grecja

Nic tak nie pobudza wyobraźni jak antyczny grecki świat. Podróż poślubna w Grecji to z pewnością czas oblany miłością i romantycznymi chwilami. Nowożeńcy nie będą się tu nudzić, a wspaniałym przerywnikiem między miłosnymi uniesieniami będą wycieczki pełne przygód. Będąc w Grecji nie warto ograniczać się jedynie do hotelowych atrakcji, bo to co warte uwagi w Grecji to przede wszystkim walory przyrodnicze. Połączenie ostrych skał i wyjątkowo błękitnej wody robi wrażenie. W Grecji możemy podziwiać wachlarz malowniczych zatoczek, ogrody pełne wyjątkowych kwiatów, formacje skalne i wiele innych. Takie otoczenie nie może być pozbawione romantyzmu! 

Santorini
Chcąc zakosztować prawdziwego smaku Grecji warto wybrać Santorini (photoxpress.com)

Dla nowożeńców, którzy romantyczne wakacje chcą połączyć z aktywnym wypoczynkiem Grecja będzie idealna! Na miejscu mamy możliwość nurkowania, jazdy na nartach wodnych, snoreklingu i wielu innych. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, by wynająć skuter bądź samochód i samemu zwiedzić zakamarki wysp greckich, a tych jest tu sporo. Wśród tych najpopularniejszych znajduje się Korfu, Kreta, Rodos, Kos czy Zakynthos. Każde z tych miejsc jest wyjątkowe i jednocześnie jest pewnym sposobem na spędzenie idealnej podróży poślubnej. 

Kreta
Matala Beach na Krecie to doskonałe miejsce do plażowania (sxc.hu)

Smaku dodają greckie potrawy, które są lekkie i zdrowe. Grecja nie jest krajem drogim, warto spędzić tu choćby tydzień, by poznać serce państw śródziemnomorskich, dać się porwać tutejszej atmosferze i w końcu, by naprawdę odpocząć wraz z ukochaną osobą. 

Zakynthos
Zakynthos oferuje wspaniałe widoki i ustronne plaże (sxc.hu)


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo