Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Egipt

Podróż poślubna, aby była udana musi być po pierwsze wypełniona miłością. Po drugie powinna zapewnić nowożeńcom błogi wypoczynek na plaży i ciepłe, turkusowe morze. A po trzecie powinna zapadać w pamięć. Te wszystkie elementy zagwarantuje Egipt i dodatkowo nie zrujnuje portfela Państwa Młodych.

Egipt
photoxpress.com

Egipt od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych przez Polaków miejsc, trudno się temu dziwić – Egipt jest gwarancją udanego urlopu! Posiada wszystko to, czego pragnie się będąc na wakacjach: turkusowe morze, złociste plaże i wachlarz najbardziej cenionych na świecie zabytków. To, co z pewnością spodoba się nowożeńcom w Egipcie to luksusowe hotele, w których poczujemy się naprawdę rozpieszczani.

Piramidy w Egipcie
photoxpress.com

Baseny, salony spa, relaksacyjne masaże, przepyszne posiłki, egzotyczne drinki i elegancki wystrój na pewno będzie sprzyjać temu, że nasza podróż poślubna będzie udana. 


photoxpress.com

Nowożeńcy w Egipcie śmiało mogą spędzić 14 dni i się nie nudzić. Czas można spędzać tu na wiele sposobów, zaczynając od pobytu na plaży czy basenie, poprzez zwiedzanie zabytków, zakupy, aż po wycieczki fakultatywne, jakimi są na przykład organizowane rejsy po Nilu. Pobyt w Egipcie to nie tylko odpoczynek, ale również okazja by poznać świat arabski – świat pełen zapachów i barw.

Plaże w Egipcie
photoxpress.com

Egipt będzie trafionym pomysłem – nowożeńcy na pewno wrócą stąd zadowoleni. Nie zapominajmy również, że Egipt jest jednocześnie niedrogim kierunkiem – oferty wczasów all inclusive można kupić już za niewiele ponad 1000zł/os. 


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo