Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Chorwacja

Wśród wielu wartych uwagi krajów, w których można spędzić podróż poślubną szczególnie polecana jest Chorwacja zwłaszcza jeśli planujemy podróż samochodem. 


photoxpress.com

Na młode małżeństwo czeka tu wiele atrakcji, wśród w nich oczywiście wspaniały Adriatyk, który potrafi zachwycać swoimi odcieniami oraz skaliste, surowe góry, które otulają wybrzeże. Chorwacja to na tyle różnorodny kraj, że nie musimy ograniczać się jedynie do leżenia na plaży – czekają na nas spacery po malowniczych szlakach, zwiedzanie zabytków, smakowanie tamtejszej kuchni i co ważne, czeka na nas masa chorwackich wysepek! Każda z nich jest pełna uroku, a sam rejs wokół nich dostarcza wielu pozytywnych emocji. 


photoxpress.com

Romantycznych chwil dostarczą z pewnością ciepłe wieczory spędzone na plaży oraz przepyszne kolacje w nastrojowych restauracyjkach. Jeśli zapragniemy odrobiny zabawy i szaleństwa, to nic nie stoi nam na przeszkodzie, by dać się ponieść muzyce w jednym z chorwackim klubów. Bo kto powiedział, że podróż poślubna to jedyne słodkie patrzenie sobie w oczy? 


photoxpress.com

Gdy zdecydujemy się już na podróż poślubną w Chorwacji, może pojawić się jeszcze jeden problem – którą część Chorwacji wybrać? Cudowna Makarska, Korcula, a może Wyspa Krk? Każde z tych miejsc jest piękne i jedno jest pewne, z każdego będziecie zadowoleni. W końcu poznając ten kraj w dwójkę wyda nam się jeszcze piękniejszy! 


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo