Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Wyspy Kanaryjskie

Nowożeńcy, którzy szukają przede wszystkim miejsca, które w sposób szczególny obdarowany jest przez naturę, powinni zdecydować się na Wyspy Kanaryjskie. Tu każda wyspa ma swój charakter, każda zaskakuje czymś zupełnie innym, ale każda też jest warta uwagi. Wybór jest spory – Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote, Teneryfa, La Gomera, La Palma i El Hierro. Na każdej z nich czeka na nas morze możliwości.

Gran Canaria
Gran Canaria jest synonimem piaszczystych, szerokich plaż i doskonałej zabawy (sxc.hu)

To co wyróżnia Kanary od pozostałych miejsc, to niepowtarzalny krajobraz, który zmienia się w zależności od regionu - od  rajskiego, przepełnionego zielenią i piaszczystą plażą aż po niemalże księżycowy – wulkaniczny, surowy, dziki! 

Lanzarotte
Wycieczka na Lanzarotte przeniesie nas w zupełnie inny, magiczny świat (sxc.hu)

Wyspy Kanaryjskie pozwolą nowożeńcom odpocząć, a jednocześnie nie dopuszczą do nudy! Dzień zaczyna się tu leniwie od 11 rano, a godziny szczytu przypadają na 5 rano, kiedy zmęczeni imprezowicze wracają do hotelowych pokoi. Dzień rozpoczyna hiszpańskie śniadanie – świeża bagietka, oliwa z oliwek, pomidor i świeżo wyciśnięty sok. Błogie lenistwo czeka na nowożeńców na piaszczystych, długich i malowniczych plażach, które oblewa ciepła woda Atlantyku. Aktywni nowożeńcy będą mogli spożytkować energię nurkując, latając na paralotni, biegając wzdłuż urokliwych promenad, surfując czy grając w golfa! 

Teneryfa
Park wodny na Teneryfie (sxc.hu)

Dzień można spędzić również decydując się zorganizowaną wycieczkę fakultatywną, dzięki której nowożeńcy poznają najpiękniejsze miejsca na Wyspach Kanaryjskich. Natomiast w ciepłe wieczory na Kanarach wkrada się romantyzm, który zapewnia zakochanym chwile miłosnego uniesienia. Całość dopełnia przepyszna kolacja przy blasku świec. Ale to dopiero początek, przed nowożeńcami cała noc, całe wspólne życie... warto rozpocząć je właśnie na Wyspach Kanaryjskich!


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo