Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Rejs statkiem

Planujecie podróż poślubną, ale ciekawych miejsc jest tak wiele, że nie wiecie na które się zdecydować? Ponadto chcecie, aby podróż poślubna nie była standardowa i marzycie o tym, by była jedyna w swoim rodzaju? Świetnym rozwiązaniem będzie zatem rejs statkiem, dzięki czemu macie okazję, by nie tylko spędzić czas w oryginalny sposób, ale również by zwiedzić wiele miejsc. Pamiętajmy, że statek zastępuje nam wówczas hotel i jest w pełni luksusowy, nierzadko posiada  baseny i restauracje.


photoxpress.com

Nowożeńcy mają okazję pływać na otwartym morzu, nurkować, pić szampana i wypatrywać lądu. Taki typ podróży poślubnej to połączenie nutki adrenaliny, niezapomnianej przygody oraz romantyzmu. Plusem rejsu jest morze możliwości – nowożeńcy mogą wybierać wśród wielu atrakcyjnych ofert. 


photoxpress.com

Ciekawą propozycją jest rejs po Wyspach Kanaryjskich. Rejs rozpoczyna się we Włoszech, następnie statek dobija do Barcelony, Casablanki, Teneryfy, Lanzarote, a następnie wraca przez Malagę i Rzym. W ten sposób można ciekawie zwiedzić wiele krajów Europy i poznać warte uwagi miejsca. Bardziej egzotyczną propozycją jest rejs obejmujący Meksyk i Karaiby. Uczestnicy rejsu mogą zwiedzić Meksyk, poznać wybrzeża Majów, zobaczyć Jamajkę, Kajmany i Madryt. 


photoxpress.com

Plusem podróży poślubnej na statku jest jest wyjątkowość, nie można jej porównać z niczym innym, każdy dzień wygląda inaczej, nie musimy inwestować w wycieczki fakultatywne, bo sam rejs jest ogromną przygodą. Każdy przystanek wiąże się z odkryciem nowego miejsca, nową kulturą, nowymi krajobrazami. Nic dziwnego, że nowożeńcy nazywają się po takim rejsie Kolumbem! 


photoxpress.com

Wspomnienia z takiego rejsu pozostają na długo. A ile mórz i jezior, tyle pomysłów, więc jeśli planujecie niezapomnianą podróż poślubną, weźcie pod uwagę właśnie rejs luksusowym statkiem! 


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo