Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Porto Santo

Porto Santo to nowy kierunek turystyczny, który jeszcze do niedawna przeznaczony był jedynie dla koneserów, teraz z uroków wyspy mogą korzystać już wszyscy, ale najbardziej zadowoleni będą prawdopodobnie nowożeńcy. Porto Santo to niewielka wyspa, która leży w sąsiedztwie bardziej znanej Madery, jednak w przeciwieństwie do swojej bardziej znanej siostry, Porto Santo jest bardziej kameralne i dziewicze, a co za tym idzie, nowożeńcy mogą bardziej skupić się na sobie i celebrować swoją miłość. Porto Santo to faktycznie wyspa, która sprzyja romantycznym chwilom. Poza tym jest to idealne miejsce na podróż poślubną dla tych, którzy szukają  odpoczynku i pięknych krajobrazów, a także dla tych, którzy szukają ucieczki od wielkiego miasta i tłumów. 

Porto Santo
sxc.hu

Porto Santo nie ma plaży, to plaża ma Porto Santo! Żartobliwie mówi się bowiem, że wyspa stanowi jedną wielką piaszczystą plażę. Nie brakuje tu oczywiście restauracji, knajpek i miejsc, w których można się wytańczyć, ale warto pamiętać, że Porto Santo to przede wszystkim mekka dla miłośników przyrody i pięknych krajobrazów. Atutem wyspy jest to, że stąd organizowane są wycieczki fakultatywne na Maderę, na którą płynie się rejsem.

Madera
Wybrzeże Madery (sxc.hu)

Jest to ciekawa odskocznia od spokojnych wakacji na Porto Santo i przy okazja pozwalająca nam zwiedzić kolejną portugalską wyspę, która jak wiadomo określana jest miejscem, gdzie panuje wieczna wiosna! Podróż poślubna na Porto Santo pozwoli nowożeńcom poczuć się tak, jak gdyby uciekli na koniec świata po to, by móc cieszyć się swoim nowym, wspólnym życiem!

Porto Santo
Plaża na Porto Santo (sxc.hu)


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo