Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Malediwy

Jeśli ktoś szuka raju na ziemi i nie wie gdzie można go znaleźć, to chętnie podpowiemy – prawdziwego raju należy szukać ok. 500 km na południowy zachód od południowego krańca Indii. To tam znajduje się ok 1190 wysepek, które położone są na 26 bajecznych atolach koralowych, tworząc w ten sposób rajskie Malediwy. 

Plaże na Malediwach
photoxpress.com 

Właściwie rozwodzenie się o zaletach i pięknie Malediwów nie ma większego sensu, bo żadne słowa nie opiszą uroku tego kraju. To co czeka na nas na miejscu to długie kilometry białego i mięciutkiego piasku oraz prawdopodobnie najbardziej błękitny odcień oceanu jaki tylko możemy sobie wyobrazić. W zasadzie więcej wymieniać nie trzeba, bo te dwa elementy są gwarancją romantycznej podróży poślubnej. Jednak ci, którzy jeszcze nie uwierzyli w czar Malediwów muszą wiedzieć, że na miejscu czeka na nich doskonała kuchnia, wachlarz malowniczych wysepek i restauracyjek, w których serwuje się najlepsze koktajle i drinki na świecie! Podróż poślubna na Malediwach nie tylko pozostaje niezapomniana, ale również daje poczucie, że jest to najważniejsza podróż w naszym życiu, a spędzając ją w tak niezwykłym miejscu celebrujemy naszą miłość. 

Malediwy
sxc.hu

Malediwy to marzenie każdej osoby, trudno uwierzyć, że ktoś nie chciałby tu spędzić chociaż jednego dnia. 

Malediwy
sxc.hu

Na Malediwach jest także kilka wspaniałych zabytków, a wśród nich choćby pałac Mulee-aage pochodzący z 1906 r. czy Huskuru Miskiiy, meczet z XVII w. Dla przeciętnego Europejczyka takie budowle będą szczególnie cenne,  na naszym kontynencie trudno o architekturę tego typu. 

Malediwy
sxc.hu

Malediwy są bajkowym krajem, warto spędzić tu podróż poślubną zwłaszcza jeśli planujecie ją  w okresie od grudnia do kwietnia, wtedy na Malediwach panuje pora sucha i nic nie zakłóci waszego wypoczynku. 


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo