Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Majorka

Ta propozycja skierowana jest do osób, które uważają, że podróż poślubna powinna być pełna temperamentu i pasji. Żadne inne miejsce nie zagwarantuje tego wszystkiego -  jeśli szaleć z miłości to tylko na Majorce! 

Majorka
photoxpress.com

Hiszpański klimat naładuje nowożeńców pozytywną energią, co nie znaczy, że podróż tutaj nie będzie romantyczna. Wręcz przeciwnie! To, na co na pewno mogą liczyć nowożeńcy to przyjemne temperatury, ciepła, krystaliczna woda i długie piaszczyste plaże, na których nie ma tłoku. Niemalże przy każdej plaży znajduje się kolorowy deptak, na którym rosną bujne palmy i kwiaty, o których w Polsce możemy jedynie pomarzyć. Na samych plażach z kolei znajdują się typowe hiszpańskie bary, w których można posmakować prawdziwych tapas. Smaku dodaje hiszpańskie wino Rioja – najlepsze w swoim rodzaju! Nowożeńcy po leniwym pobycie na plaży i po romantycznej kolacji mogą rozerwać się w jednym z hiszpańskich klubów. Latynoskie rytmy sprawią, że nasze nogi same będą rwały się do tańca! 

Majorka
photoxpress.com

Poza tym będąc na Majorce koniecznie należy zwiedzić kilka zabytków, które idealnie wpisują się w klimat tego miejsca. Wśród tych najważniejszych jest Katedra La Seu w Palma de Mallorca, której budowa zajęła blisko dwieście lat! To świetny przykład katolickiego gotyku – naprawdę warto zobaczyć. Arabską Medynę z kolei przypomina starówka w Palma de Mallorca – labirynt malowniczych uliczek pozwoli na chwilę zgubić się nowożeńcom. 

Plaże na Majorce
photoxpress.com

Majorka gwarantuje wiele niezapomnianych chwil, a do tego jest kierunkiem dosyć tanim – warto wziąć to pod uwagę przy wyborze miejsca na podróż poślubną. 


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo