Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Madera

Jeśli bierzesz ślub jesienią bądź zimą, a marzysz o ciepłym i przyjemnym miejscu, w którym czuć wiosnę warto zdecydować się na Maderę, krainę w której ciągle świeci słońce, a okres wegetacji roślin trwa praktycznie przez cały rok. Madera sprawdzi się również z przypadku, gdy nowożeńcy nie przepadają za upałami i wolą temperaturę nie przekraczającą 28 st. Taka pogoda sprzyja aktywnemu wypoczynkowi - wtedy łatwiej się spaceruje i  uprawia sporty. 

Madera
sxc.hu

Nie można jednak zapominać, że Madera to także wspaniałe plaże, na których można w pełni poczuć promienie portugalskiego słońca. Ocean w tej części świata jest raczej ciepły i co ważne, bardzo czysty. Atutem Madery są również dzikie krajobrazy, skaliste wybrzeża, zielone wzgórza, granatowy, rozbujany ocean i niesamowite kwiaty – to naprawdę robi wrażenie! 


sxc.hu

Warte uwagi jest również miasto Funchal, prawdziwa wizytówka Madery, to stąd pochodzi m.in. słynny piłkarz Cristiano Ronaldo. W mieście nie brakuje zielonych parków, malowniczych portów, mówi się także, że Funchal to miasto kwiatów. Będąc na Maderze grzechem byłoby nie zwiedzić tego miasta. 


sxc.hu

Nowożeńcy, którzy spędzili tu swoją najważniejszą podróż są zachwyceni. Madera ma wyjątkową atmosferę, której nie znajdziemy w bardziej skomercjalizowanej Grecji czy chociażby Hiszpanii. Tu wiele zakątków wciąż zachowało dziewiczy charakter, a architektura jest wkomponowana w naturalne krajobrazy, bo na Maderze to natura ma grać pierwsze skrzypce. 


sxc.hu

Podróż poślubna na Maderze będzie z pewnością wypełniona niesamowitą, a wręcz magiczną atmosferą, zresztą, aby poznać namiastkę tego miejsca, wystarczy spojrzeć na zdjęcia z wyspy. 


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo