Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Podróż Poślubna Dominikana

Podróż poślubna powinna być pełna miłości, romantyzmu, radości i namiętności. Należy dobrze zastanowić się nad miejscem naszej podróży, gdyż ta zdarza się tylko raz. Wydaje się, że gwarancją udanego wypoczynku jest niezachwiana pogoda, czyste morze, zielone palmy i mili mieszkańcy, którzy umilą nam podróż. To wszystko posiada Dominikana, która dodatkowo może pochwalić się wspaniałą roślinnością i krajobrazami, a także tętniącymi życiem kurortami i wyśmienitymi restauracjami. Te wszystkie elementy składają się na idealne wakacje, a jeśli spędzamy je z ukochaną osobą możemy liczyć na naprawdę rajski odpoczynek. 

Dominikana
sxc.hu

Na Dominikanę warto lecieć w momencie, gdy w Polsce jest chłodno i nieprzyjemnie. Na Dominikanie do gustu przypada wszystko, szczególnie kuchnia. Prawdziwym smakołykiem jest mleko kokosowe podawane z rumem i świeże owoce morza, serwowane na niezliczoną ilość sposobów. Wszędzie obecne są cygara, jedne z najlepszych na świecie – warto przywieźć je jako pamiątkę z wakacji. Dominikana to kraj ogrodów botanicznych i wspaniałych parków, które często stanowią serca rajskich wysp. 

Dominikana
sxc.hu

Jeśli marzycie o podróży poślubnej w tropikach to Dominikana okaże się szczególnie warta uwagi zwłaszcza, że w ostatnich latach ceny wycieczek w tamte rejony znacznie spadły. Dominikana często uważana jest również za mekkę windsurferów – ocean jest czysty i bardzo ciepły, temperatura woda rzadko spada poniżej 30 st C. Na wyspie znajdują się też uwielbiane przez pozostałą część świata dwie perełki, jakimi są Punta Plata i Punta Cana, które różnią się od siebie właściwie jedynie odcieniem piasku. Na Punta Cana piasek jest biały, na Punta Plata zaś żółty. Jednak w obu miejscach możemy liczyć na mnóstwo pozytywnej energii i dobrej zabawy. 

Dominikana
sxc.hu

Dzień spędzony na Dominikanie rozbija się między malownicze wybrzeże, bajeczne baseny i wyśmienite restauracje. Ci, którzy uwielbiają zwiedzać muszą liczyć się z tym, że na Dominikanie faktycznie mało jest zabytków, dominują wcześniej wspominane parki i ogrody. Atrakcją są jednak wycieczki fakultatywne wokół wyspy. Dominikana będzie świetnym pomysłem na podróż poślubnych, pod warunkiem, że uwielbiacie spędzać czas nad wodą, w otoczeniu zielonych palm, popijając egzotyczne drinki. 

Dominikana
sxc.hu


Chcesz wyjechać na podróż poślubną?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!

Znajdź podróż poślubną

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo